Milan Beneš - Klempíři a Pokrývači

Reference

 • Pokládka plechové krytiny Ruukki Classic na novostavbě rodinného domu v Rejvízu.
  Reference Milan Beneš Klempíři a Pokrývači: Pokládka plechové krytiny Ruukki Classic na novostavbě rodinného domu v Rejvízu.Reference Milan Beneš Klempíři a Pokrývači: Pokládka plechové krytiny Ruukki Classic na novostavbě rodinného domu v Rejvízu.
 • Rekonstrukce střešní pláště z pálené tašky Bramac Topas 13 engoba hnědá na RD v Jablonném nad Orlicí včetně montáže střešních oken Velux.
  Reference Milan Beneš Klempíři a Pokrývači: Rekonstrukce střešní pláště z pálené tašky Bramac Topas 13 engoba hnědá na RD v Jablonném nad Orlicí včetně montáže střešních oken Velux.Reference Milan Beneš Klempíři a Pokrývači: Rekonstrukce střešní pláště z pálené tašky Bramac Topas 13 engoba hnědá na RD v Jablonném nad Orlicí včetně montáže střešních oken Velux.
 • Výstavba krovu na RD v Čisté.
  Reference Milan Beneš Klempíři a Pokrývači: Výstavba krovu na RD v Čisté.Reference Milan Beneš Klempíři a Pokrývači: Výstavba krovu na RD v Čisté.Reference Milan Beneš Klempíři a Pokrývači: Výstavba krovu na RD v Čisté.
 • Rekonstrukce střechy na objektu bytového domu ve Svitávách z betonové tašky Bramac Classic v červenohnědé barvě.
  Reference Milan Beneš Klempíři a Pokrývači: Rekonstrukce střechy na objektu bytového domu ve Svitávách z betonové tašky Bramac Classic v červenohnědé barvě.
 • RD Králíky – pokládka střešní pálené glazované tašky Rubín 13 v antracitové barvě, oplechování a okapový systém z hliníkového plechu PREFA.
  Reference Milan Beneš Klempíři a Pokrývači: RD Králíky – pokládka střešní pálené glazované tašky Rubín 13 v antracitové barvě, oplechování a okapový systém z hliníkového plechu PREFA.Reference Milan Beneš Klempíři a Pokrývači: RD Králíky – pokládka střešní pálené glazované tašky Rubín 13 v antracitové barvě, oplechování a okapový systém z hliníkového plechu PREFA.
<<< Předchozí Další >>>

©2011 Milan Beneš KLEMPÍŘI & POKRÝVAČI, Lanškrounská 18, 568 02 Svitavy, Telefon: +420 602 355 517, +420 724 242 084, +420 731 476 108, E-mail: info@kap-strechy.cz